Wedstrijden

Laatste berichten Wedstrijden

De zomeravond viswedstrijd 5 juli 2024

Aangekomen op het strandplateau bleek dat “men” het nodig had gevonden het strandplateau vol te zetten met metalen beugels wat moet dienen als extra fietsenstalling, dit omdat de oude fietsenstalling hoognodig, en nog wel in het hoogseizoen, opgeknapt moest worden. Voor de fietsers met een aanhangwagentje is het wel een uitkomst. Maar goed, op het…

Verder lezen
Zondag 22 september 2024: Federatief kampioenschap Karper-penvissen

( door Peter van der Heijdt) Federatie MidWest Nederland organiseert i.s.m. HVZ en Sportvisserij Castricum het federatief kampioenschap karper-penvissen. Dit is een karperwedstrijd volgens het principe van street fishing, waarbij met slechts 1 hengel de dag moet worden volbracht en de vangstlijst moet worden gevuld. Het gaat hierbij om de 6 langste schubkarpers, 3 langste…

Verder lezen
Uitslag 5e wit 2024 Limmen
Naamstuksgrampuntenklass.
Peter van der Heijdt3745013751
Meindert Bakkum302009502
Dick Pekel37508253
Nico Schouws95257504
Ron Droog221757255
Marcel Acquoij152256006
Han Duin101504007
Gerrit Tuijn11501758
Wil Snel210609
91292635
Verder lezen
Wedstrijdverslag Zeevissers

We schrijven 9 juni. Vandaag beginnen we om 8 uur i.v.m. mogelijke drukte en zwemmers. Het is voor ons koffierondje een beetje anders, want Gert heeft geen koffie omdat het rondje erg klein is. Cor is er niet i.v.m. zijn heupoperatie. Frans, Gert-Jan, Wilfried en Leo zijn er niet i.v.m. vissen in Noorwegen. Dus de…

Verder lezen
Uitslag 4e wit 2024 Limmen
Naamstuksgrampuntenklass.
Wil Snel20860091001
Gerrit Tuijn14535057002
Dick Pekel11385041253
Simon Schouws33282536504
Han Duin4887520755
Marcel Acquoij11142517006
Bart Lieferink124757757
Meindert Bakkum172757008
Kees Levering51252509
917123800
Verder lezen
Wedstrijdverslag 26 mei 2024

Hier dan maar weer een stukkie van mij, dat is de straf van 3de worden en dat met 1 vissie van 38 cm. Het weer was heerlijk, we hielden het droog tot de kantine, de vangsten waren weer zeeeerrrr matig, 2de was opa Piet, met 51 cm, maar die had stiekem 3 hengels, dus vroeg…

Verder lezen
Wedstrijdverslag 12 mei

Wedstrijd met een explosief tintje Het was weer eens zo’n dag, een glad zeetje en oostenwind. Niet bepaald ideaal zullen we maar zeggen. Daar komt bij dat al die zandopspuitingen ervoor zorgen dat er bijna geen mui meer te vinden is. Maar goed, in onze regelementen staat dat de wedstrijd altijd doorgaat, tenzij anders vermeldt.…

Verder lezen
Uitslag 3e wit 2024 Limmen
Naamstuksgrampuntenklass.
Nico Schouws14912594751
Ron Droog26780084502
Dick Pekel13780081253
Wil Snel30680075504
Bart Lieferink9422544505
Marcel Acquoij23370042756
Han Duin6400041507
Peter van der Heijdt19145019258
Kees Levering6105012009
Meindert Bakkum585097510
1015146800
Verder lezen
Wedstrijdverslag Strandvissers

Wedstrijdverslag 28-4-2024 Er was een wedstrijd gepland op 28-4-2024, de dag na Koningsdag. Na een korte stemming in het clubhuis een week eerder, werd er met meeste stemmen beslist: De wedstrijd gaat in principe altijd door. En zo geschiede het… Brakkig of niet. Redelijk weer, een aantrekkende koude wind uit de Zuid verjoeg al snel…

Verder lezen
Wedstrijdschema  Zondagcompetitie 2024

Wedstrijdduur 09.00 uur -12.00 uur. Tenzij anders vermeld. 28-01- 202411-02-202410-03-202414-04-202428-04-202412-05-202426-05-2024 09-06-2024   08.00uur-11.00 uur Zomerstop/Zomeravondcompetitie. 08-09-2024   08.00uur-11.00 uur22-09-202406-10-202420 -10-202403-11-202417-11-202408-12-2024 22-12-2024 Kerstwedstrijd. Wedstrijdschema Zomeravondcompetitie 2024 op de vrijdagavond 21–06- 202405-07-202419-07-202402-08-202423-08-2024 Aanvang wedstrijd  19.30 uur                  Einde wedstrijd 22.30 uur Let op. De reddingsbrigade oefent op vrijdagavond. Niet voor de reddingsbrigade gaan staan vissen i.v.m. het te water laten…

Verder lezen