TestPage Blocksy Premium

Kruimelpad

Geavanceerde berichten

Alles

wo
24
jul2024

Witviswedstrijd 55+

Tijd: 9.00

Afdeling  Event Limmen

di
30
jul2024

Zoetwaterhengelen "Het Pontje"

Tijd: 14:00 16:00

Locatie: Nabij pontje Akersloot

Inleg € 20,-

Afdeling  Akersloot

vr
02
aug2024

Strandwedstrijd

Tijd: 19:30 tot 22.30 uur

Locatie: Castricum aan Zee

Afdeling  Castricum Event

Limmen

wo
24
jul2024

Witviswedstrijd 55+

Tijd: 9.00

Afdeling  Event Limmen

wo
07
aug2024

Witviswedstrijd 55+

Tijd: 9.00

Afdeling  Event Limmen

za
10
aug2024

Bootjeswedstrijd (+bbq)

Tijd: 13.00

Afdeling  Event Limmen

De zomeravond viswedstrijd 5 juli 2024

Aangekomen op het strandplateau bleek dat “men” het nodig had gevonden het strandplateau vol te zetten met metalen beugels wat moet dienen als extra fietsenstalling, dit omdat de oude fietsenstalling hoognodig, en nog wel in het hoogseizoen, opgeknapt moest worden.…

Wedstrijdverslag Zeevissers

We schrijven 9 juni. Vandaag beginnen we om 8 uur i.v.m. mogelijke drukte en zwemmers. Het is voor ons koffierondje een beetje anders, want Gert heeft geen koffie omdat het rondje erg klein is. Cor is er niet i.v.m. zijn…

Opruimactie strand Castricum

Zondag 9 juni hebben bestuur en zee-wedstrijdvissers van Sportvisserij Castricum gezamenlijk een opruimactie gehouden op het toch al zeer schone strand van Castricum. Het bestuur trok vanaf de botenstalling richting Egmond over enkele honderden meters met grijpers en zakken over…

Wedstrijdverslag 12 mei

Wedstrijd met een explosief tintje Het was weer eens zo’n dag, een glad zeetje en oostenwind. Niet bepaald ideaal zullen we maar zeggen. Daar komt bij dat al die zandopspuitingen ervoor zorgen dat er bijna geen mui meer te vinden…

Dynamische samenvatting

TestPage Blocksy Premium

Advanced zoeken

Inhoudsblok

Paragraaf

Naam9-apr23-apr7-mei21-mei18-jun3-sep17-sep1-okt punten Stand
Hielke Boomsma21711132175582
Sjaak Tessel4313410133411
Gilles v.d. Meijden121010191313593
Frans Glorie5425131929593
Gert Groentjes111910410811646
Peter Zijp391471314617839
Cor Zonneveld1012131091241717
Willem Olbers20714111361729014
Gerard Duin171111101215161610821
Co Molenaar1616138378148512
Ed Blok1217810131871710220
Paul Hollenberg201571013510179719
Nico Weel151443815117778
Gerard Welp14163213171548411
Leo Pancras138131113817109316
Gert-Jan de Zeeuw710121024512625
Bert Teeuwen813136718108839
Hans Welp18661051316158913
Kees Jan Castricum6513961916179115
John Scheepmaker201714101331279618
Wilfried Duijs91751113171769517
Harry Hahn201714111319171712825
Piet Ooms201714111319171712825
Jan Hans Berg201714111319171712825
Aad Hollenberg201714111319171712825
Reza Naderi181714111319171712623
Mark Zomerdijk191713111319171712623
Jeroen Kaandorp201714101118171712422
Martien Duijn10171744X
aantal vissers 2017191912211916143

Eigen HTML

Naam stuks gram punten klass.
7 nvt 33270
Nico Schouws 12075 12075 1
Wil Snel 5625 5625 2
Ron Droog 5320 5320 3
Marcel Acquoij 4650 4650 4
Gerrit Tuijn 3900 3900 5
Bart Lieferink 1175 1175 6
Kees Levering 525 525 7

Nieuwste berichten

Bericht template

  • De zomeravond viswedstrijd 5 juli 2024

  • Aankondiging karperpenwedstrijd

  • Terugblik op de achterbanavond van de VBC HHNK

Paragraaf

Paragraaf

Paragraaf

Paragraaf