Mogelijkheden Thema

Koptekst 1

Koptekst 2

Koptekst 3

Koptekst 4

Koptekst 5
Koptekst 6

Paragraaf. Dit is voor gewone tekst.

  • lijst
  • lijst
  • lijst
  1. lijst
  2. lijst
  3. lijst

Er zijn meer mogelijkheden voor lijsten. Denk aan alles in hoofdletters, Romeinse cijfers, enz.

Naam van een persoon

Hier kan een citaat staan
Hier kan een code staan
Blok-Details: Een langer stuk tekst kan worden ingeklapt…

…en als je het uitklapt zie je alles.

Pull-Quote

Header
Tabelmet2 rijen
en3 kolommen
Bijschrift van de tabel

Onderstaand: een “divider”


Onderstaand: eerst een “row layout”, 2 kolommen, background “green”
Er komen vanzelf 2 sections. links background “blue”, rechts bacground image


Accordion

Description for this block. Use this space for describing your block. Any text will do. Description for this block. You can use this space for describing your block.

Stackable “Card 2”

Description for this block. Use this space for describing your block. Any text will do. Description for this block. You can use this space for describing your block.

De zomeravond viswedstrijd 5 juli 2024

Aangekomen op het strandplateau bleek dat “men” het nodig had gevonden het strandplateau vol te zetten met metalen beugels wat moet dienen als extra fietsenstalling, dit omdat de oude fietsenstalling hoognodig, en nog wel in het hoogseizoen, opgeknapt moest worden. Voor de fietsers met een aanhangwagentje is het wel een uitkomst. Maar goed, op het…

Doorgaan met lezen

Terugblik op de achterbanavond van de VBC HHNK

Op 13 juni 2024 hield de VBC haar jaarlijkse achterbanavond.Na een praatje van voorzitter Lars Nanninga over debelevenissen van het afgelopen jaar, gingen we snel door naarhet boeiende thema waterplanten. De presentaties zijnbijgevoegd. Over-snorren-enzo-terugblik-achterbanavond-met-presentaties-1Downloaden

Doorgaan met lezen

Zondag 22 september 2024: Federatief kampioenschap Karper-penvissen

( door Peter van der Heijdt) Federatie MidWest Nederland organiseert i.s.m. HVZ en Sportvisserij Castricum het federatief kampioenschap karper-penvissen. Dit is een karperwedstrijd volgens het principe van street fishing, waarbij met slechts 1 hengel de dag moet worden volbracht en de vangstlijst moet worden gevuld. Het gaat hierbij om de 6 langste schubkarpers, 3 langste…

Doorgaan met lezen
Uitslag 5e wit 2024 Limmen
Naamstuksgrampuntenklass.
Peter van der Heijdt3745013751
Meindert Bakkum302009502
Dick Pekel37508253
Nico Schouws95257504
Ron Droog221757255
Marcel Acquoij152256006
Han Duin101504007
Gerrit Tuijn11501758
Wil Snel210609
91292635